İade Şartları

1) - İade Koşullarınız nedir?

Domain , SSL , Aylık Sunucu Hizmetleri (Kiralık Sunucu , VPS , VDS), Mail Marketing, Lisanslar , Aylık Hosting Hizmetleri (Bayi Hosting , Web Hosting , E-ticaret Hosting , Mail Hosting) Hizmetlerimizde İademiz bulunmamaktadır. Sadece Yıllık Hosting, Bayi Hosting Hizmetlerimizde 7 gün geri iade politikamız mevcutdur.


2) - İptal Koşullarınız nedir?

www.xnet.com.tr sayfasından aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve paketi iptal seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır.


3) - Garanti Koşullarınız nedir?

Hizmet sözleşmesinde , garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır.


4) - Kurulum Zamanları (Teslimat) ne kadardır?

Kredi kartı ile ödemelerde kurulum en geç 12 saat içinde yapılmaktadır. Banka havalesi ödemelerinde havale kısmına fatura numaranızı yazmanız halinde havale ile ödemelerde en geç 12 saat içinde yapılmaktadır.


Neden Bizi Seçmelisiniz?
Çünkü 25 yıllık bir birikimin üstün hizmet kalitesini yaşayacaksınız.
tanıtım
25 YILLIK TECRÜBE
Çeyrek asrı aşan tecrübe ve bilgi birikimimizle sizlere en kaliteli hizmeti ilke olarak benimseyen ekibimiz, standartları daima yüksek tutmakta.
tanıtım
YÜKSEK ALT YAPI KALİTESİ
Yüksek hat kalitesi, dünya standartlarında data center hizmetiyle daima en iyi uptime oranına sahip.
tanıtım
SÜRESİZ TEKNİK DESTEK
Anlık teknik destek ekibimizle, en zor durumlarda daima yanınızda. Üstelik bıkmadan usanmadan...
tanıtım
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Şunu iyi biliyoruz ki büyümemizi sağlayan en temel faktör müşteri memnuniyeti. Motivasyonumuzu da yüksek tutan müşterilerinizin mutluluğu.